Plany blogowe ;)

W związku z lekkimi zmianami bloga chcę, żebyście wiedzieli, co i jak i kiedy.

Podzielę się w wami tym, co się będzie tu działo od poniedziałku.

Przede wszystkim częstotliwość publikowania wpisów: wpisy będą pojawiały się aż 4 razy w tygodniu!

Co czwartek pojawią się teksty z serii „jak pisać”.

Co drugi wtorkowy tydzień możecie spodziewać się recenzji jakiejś książki. A w resztę wtorków napiszę dla was wpisy niespodzianki.

Raz w miesiącu wstawię tu jakiś swój utwór, opowiadanie. Możecie spodziewać się tego w 3 poniedziałek miesiąca. W resztę poniedziałków będą pojawiać się wpisy wszystkiego co kręci się dookoła pisania.

W każdą sobotę zrobimy coś, co bardzo rzadko widuję w internecie – recenzję poezji!

Co po za tym?

Social media!

  • Instagram – codziennie dam wam zdjęcie z kulis pisania, z planowania dnia, oraz postaram się, żeby wyglądał dość spójnie… i zamierzam wstawiać tam wyłącznie czarno-białe zdjęcia i ew. z czerwonym kolorem
  • Twitter – zamierzam wreszcie zrozumieć o co tam chodzi i zacząć go używać.
  • Fanpage – do tej pory wstawiałam tam linki i to do nie wszystkich postów… Teraz myślę, by na fanpagu dodawać różne ciekawostki, zdjęcia, których nie będzie na instaramie. Na pewno postaram się jakoś was zaciekawić, żebyście dali lajka 😉
  • Newsletter – przecież nie masz newslettera! No właśnie. Nie mam, a to podstawa, żeby zebrać jakąś społeczność…Nie martwmy się, bo wkrótce otworzę newsletter. „A jak nikt się nie zapisze?” Siedzi mi w głowie taka dziwna myśl… To przecież zawsze mogę go skasować!
  • System komentarzy – co z nim nie tak? Ma słabe zabezpieczenia przeciw spamowi, nie wygląda super dobrze i nikt nie dostaje powiadomienia jak odpowiem na jego komentarz. Chciałabym przenieść komentarze na disqus.

I to póki co chyba tyle jeśli chodzi o plany na najbliższy czas. Po za tym mam też pomysły na kilka projektów, pomysłów na wyzwania i parę różnych rzeczy chodzi mi po głowie, ale nie mam pojęcia kiedy zdążę je wszystkie zrealizować.